Informace o Poppers

Poppers jsou v našem eshopu prodávány jako vysoce koncentrované průmyslové (nitritové) čističe na audiohlavy,videohlavy.

Způsob použití čističe je pouze za dodržování níže uvedených bezpečnostních pravidel.

Použití nitritových čističů:

Audio hlavy - po zpřístupnění přístroje použijte vatové tyčinky, které mírně namočíte do poppers čističe a opakovaným potíráním hlavy odstraňujte nánosy ulpěné z pásků. Pokud bude některé místo velmi znečištěno, je možné použít např. nehtů pro odstranění většího množství a dočistit vatou. Na hlavě nesmí zůstat žádné skvrny a chloupky.

Video hlavy - nikdy nepoužívejte vatové tyčinky ani jiné látky obsahující chloupky. Na proužek jemného hladkého papíru kápněte malou kapku poppers čističe. Druhou rukou pomalu točte videohlavou a z boku jemně přiložte papír  s mokrou skvrnou na štěrbinu videohlav netlačte!

V obou případech je nutno se řídit pokyny výrobce a pokud není povolena taková údržba přehrávačů - je nutno nechat přístroje vyčistit v profesionálním servisu.

Kůže - pokud chcete vyčistit skvrnu na úsni, je třeba vyzkoušet poppers čistič na místě, které je na vnitřní straně - pokuste se udělat malinkou skvrnu stejným zdrojem a pak odstranit tímto čističem. Počkejte až do úplného zaschnutí. Úseň nečistěte velkým tlakem, aby nedošlo k poškození lícové vrstvy.

POZOR! Látka je vysoce hořlavá - při práci s čističem je přísně zakázáno kouření a zacházení s otevřeným ohněm!!! 

Používejte ochranné osobní pomůcky na ochranu pokožky, pracujte ve velmi dobře vyvětrané místnosti a nevdechujte výpary. Držte čističe mimo dosah dětí. Při použití je jako první pomoc doporučeno vypití většího množství mléka nebo vody. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte oči proudem vody a v obou případech ihned navštívit lékaře. Balení čističe vezměte s sebou.

Při zasažení pokožky způsobuje její podráždění a exantém. Při polknutí je třeba okamžitě na místě do několika sekund vyvolat zvracení a zavolat lékařskou pohotovost.

Upozornění:

Nabídka v sekcích poppers je určena pro profesionální průmyslové použití za velkoobchodní ceny, nikoli pro další prodej spotřebitelům. Zadáním objednávky se má za to, že zákazník je podnikatelem nebo osobou pověřenou k nákupu pro podniky - při objednávce tento souhlas vyjadřujete souhlasem s obchodními podmínkami eshopu popersonline.cz